TYLKO CZARNO-BIAŁE WYDRUKI I KSERO!
tel. +791 90 70 60

CHCĘ WYCENIĆ / CHCĘ ZLECIĆ

Jeżeli chcesz wiedzieć ile będzie kosztowało Twoje zlecenie, lub już dokonałeś wyboru  i chcesz nam je zlecić, wypełnij poniższy formularz.

CO CHCESZ ZROBIĆ?

CHCĘ WYCENIĆCHCĘ ZLECIĆ WYDRUKI

DANE


Format wydruku


Oprawianie

Termin realizacji

Forma odbioru

Załącz plik

Dodatkowe informacje


Zgłaszający oświadcza, że powierza dane osobowe firmie Transolutions Łukasz Abramek, do przetworzenia w zakresie w jakim podał je w formularzu, w celu przeprowadzenia wyceny, wydruku przesłanych dokumentów, zgodnie z art. 28 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OJ L 119, 4.5.2016, p. 1-88) — powierzenie przetwarzania danych osobowych. Niniejszym firma Transolutions Łukasz Abramek zobowiązuje się do przetwarzania powierzonych mu danych osobowych wyłącznie tak długo i w takim zakresie oraz w taki sposób, jaki jest konieczny do realizacji umowy. Zapewnia, że wszystkie osoby, które przetwarzają dane osobowe zostały do tego upoważnione oraz są zobowiązane do zachowania danych osobowych w tajemnicy. Firma Transolutions Łukasz Abramek podejmuje wszelkie możliwe środki techniczne i organizacyjne w celu zapewnienia bezpieczeństwa powierzonych danych osobowych, w szczególności w celu zapobieżenia niebezpieczeństwu przypadkowego lub niezgodnego z prawem zniszczenia, utraty, modyfikacji, nieuprawnionego ujawnienia lub nieuprawnionego dostępu do tych danych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez firmę Transolutions Łukasz Abramek dostępne na stronie polityki prywatności lub bezpośrednio w siedzibie firmy.

Jeżeli z jakiś powodów od nas niezależnych, nie udałoby się wysłać formularza z plikiem, albo danymi do Faktury, prosimy o wysłanie bezpośrednio mailem na adres: lh.biuro@wp.pl. Dziękujemy.

Back to Top